ProjektFOTO KLUBA TRŽIČ  za leto 2021

NEKOČ IN DANES

Pogoji sodelovanja:

Vsak član foto klubaTržič, , lahko sodeluje v natečaju s tremi fotografijami v barvni tehniki,

Format datotek jpg, mora biti v velikosti45x30 cm in 300dpi.

Posnete fotografije najbodo čim boljši približek predloge stare fotografije. Predloge so lahko izbraneiz zbirke fotografij foto kluba  alilastnnih zbirk. Fotografije naj prikazujejo posnetke Tržiča in okolice.

Če je fotografija izbranaiz lastne zbirke se pošlje preslikavo starega stanja in novega v predpisanem formatu in opis lokacije.

Vsaka datoteka(fotografija) mora biti označena s priimkom in imenom avtorja, zaporednoštevilko in naslovom dela.   Primer:   priimek_ime_A1_naslovdela

Pod A1 (in A2 in A3) jemišljena zaporedna številka fotografije.

Fotografijese pošlje na naslov:  fotoklubtrzic@gmail.com

Z oddajo fotografij in stem potrditvijo prijave (tabela spodaj), udeleženci sprejemajo pravilanatečaja. Udeleženec mora biti avtor oddanih del.

Fotografije za razstavobodo izdelane v foto studiu Čebron.

Žirija:

Dela bo ocenjevaltričlanski Umetniški svet FKT

Komisija bo v prvem deluizbral najboljšo fotografijo od vsakega posameznika, v drugem pa bo opravilakončni izbor 25 fotografij za razstavo.

Na razstavi bodo podeljenapriznanja za 3 najboljše fotografije.

Koledar:

Zadnji dan za sprejem fotografij:                  15.10.2021

Žiriranje:                                                             22.10.2021

Obvestilo ožiriranju:                                       23.10.2021

Razstava bo odprta od 02.12. 2021 do 15. 12. 2021.

Otvoritev inpodelitev:       02.12.2021  ob 18. uri v Galeriji Atrij v Tržiču

Prijavnica:

TEMA:  A                                                                               Avtor: NN

zap. št.

Ime datoteke