ProjektFOTO KLUBA TRŽIČ  za leto 2021

Temarazstave:

PROSTA

Pogoji sodelovanja:

Vsak član foto klubaTržič, s plačano članarino za tekoče leto, lahko sodeluje v natečaju s tremifotografijami v črno beli ali barvni tehniki. Format datotek jpg, mora biti vvelikosti 45×30 cm in 300dpi oz. lahko tudi izvedenka formata.

Izbor fotografij naj obsega leto nastanka 2020 in 2021.

Vsaka datoteka(fotografija) mora biti označena s priimkom in imenom avtorja, zaporednoštevilko in naslovom dela.   Primer:   priimek_ime_A1_naslovdela

Pod A1 (in A2 in A3) jemišljena zaporedna številka fotografije.

Fotografijese pošlje na naslov:  fotoklubtrzic@gmail.com

Z oddajo fotografij in stem potrditvijo prijave (tabela spodaj), udeleženci sprejemajo pravilanatečaja. Udeleženec mora biti avtor oddanih del.

Fotografije za razstavobodo izdelane v foto studiu Čebron.

Žirija:

Dela bo ocenjevaltričlanski Umetniški svet FKT (po sistemu neodvisnega točkovanja), morda bo pale-ta izbrala nekega zunanjega žiranta, če se bo tako odločil.

Komisija bo v prvem deluizbral najboljšo fotografijo od vsakega posameznika, v drugem pa bo opravilakončni izbor 25 fotografij za razstavo.

Na razstavi bodo podeljenapriznanja za 3 najboljše fotografije.

Koledar:

Zadnji dan za sprejem fotografij:                  15.10.2020

Žiriranje:                                                             22.10.2020

Obvestilo ožiriranju:                                       23.10.2020

Razstava bo odprta od 16.12. do 31. 12. 2021.

Otvoritev inpodelitev:       16.12.2021  ob 18.uri v Galeriji Atrij v Tržiču

Prijavnica:

TEMA:  A                                                                               Avtor: NN

zap. št.

Ime datoteke